טיפים חשובים לפני שמגישים תביעה לתאונת עבודה

השאירו פרטים כבר עכשיו או התקשרו

העבודה היא המקום שבו אנו מבלים חלק גדול מאוד משעות היממה. זוהי הסיבה שבגללה פציעות שונות יכולות להיגרם לנו כתוצאה מהעבודה עצמה. תאונות שנגרמות כתוצאה מהעבודה נקראות תאונות עבודה, כמו שאתם מבינים הן שכיחות מאוד. תביעה לתאונת עבודה היא תביעה שמטרתה העיקרית תהיה להשיג פיצויים. פיצויים שיאפשרו לכם להתרכז בהחלמה, בשאיפה לחזור לעבוד בקרוב מאוד. חלק גדול מאוד מתאונות העבודה הן תאונות שעלולות להשבית אתכם לזמן לא קצר. כעת הגיע הזמן שתקבלו כמה טיפים חשובים לפני שתגישו תביעה עקב תאונת עבודה.

 

תאונת עבודה לא רק בזמן העבודה עצמה

רוב האנשים יוצאים מנקודת הנחה כי תביעה לתאונת עבודה מוגשת רק על תאונות בעבודה עצמה. זה נכון שהסבירות לתאונה גבוהה יותר בהשוואה לסבירות לתאונה בדרך הלוך או חזור מהעבודה. אך כל תאונה שנגרמת עקב העבודה תהיה מוגדרת בתור תאונת עבודה. זה לא משנה היכן היא התרחשה או באשמת מי היא קרתה. התאונה יכולה לקרות גם בנסיעה לעבודה בבוקר או בדרך חזרה הביתה בערב, זה לא באמת יהיה משנה.

 

עורך דין מומחה בתביעות לתאונות עבודה

כאשר אתם רוצים להגיש תביעה לתאונת עבודה מוטב לעשות זאת עם עורך דין. עורך הדין צריך להיות עורך דין אשר מתמחה בהגשת תביעות לתאונת עבודה. הרי תביעה מהסוג הזה תהיה שונה בהשוואה לתביעות מסוגים אחרים. אתם מבחינתכם אמורים לדעת כי מאחוריכם יש איש מקצוע שילווה אתכם לכל אורך הדרך. הוא אמור לספק לכם דגשים חשובים שיביאו אתכם אל המקום שבו אתם אמורים להיות. הרי הגשת תביעת עבודה היא לא עניין פשוט, חובת ההוכחה במקרה הזה תהיה אך ורק עליכם.

 

התיעודיים שלכם יכולים לעשות את ההבדל

נפגעתם במהלך העבודה או כתוצאה ממנה? יהיה עליכם לדאוג לתעד את העניין. כמו שהבנתם אתם אלה שאמורים להראות כי מה שאתם אומרים זה אכן מה שקרה. תביעה לתאונת עבודה היא לא פשוטה מכיוון שהיא מצריכה מכם הרבה מעבר. כל תיעוד שיש ברשותכם מוטב לכם לשמור אותו כדי שתוכלו להגיש אותו לערכאות השונות. תרצו לדעת כי בזכות התיעודיים לא יהיה עוד מקום לספק לגבי רמת הפגיעה ואופן הפגיעה. כך תוכלו לקצר בצורה משמעותית את ההמתנה עד לקבלת התשובה הסופית.

 

אל תחכו שתפספסו את הרכבת

תביעה לתאונת עבודה מגישים מוקדם ככל האפשר, אל תחכו שיהיה מאוחר מידיי. יש כאלה שנוטים להמתין עם התביעה עד אשר יהיה להם זמן להתעסק איתה. יכול להיות שכאשר תרצו להגיש את התביעה כבר לא תוכלו לקבל את אשר מגיע לכם. בנוסף הפיצויים אמורים בין היתר לעזור לכם להשתקם מאותה פציעה. לכן פנו בהקדם לעורך דין מנוסה שיגיש עבורכם תביעה לתאונת עבודה לגופים השונים.

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!