סיוע מקצועי בהבטחת זכויות רפואיות

השאירו פרטים כבר עכשיו או התקשרו

החיים עם מוגבלות או מחלה כרונית אינם קלים. במיוחד משום כך חשוב לקבל את כל הזכויות הרפואיות שיקלו הן על ההיבט הרפואי והן על ההיבט הכספי הכרוכים בנכות או מחלה קשה.  במערכת הבריאות ובביטוח לאומי מעמידים לרשות האזרחים סל מגוון של תרופות, זכויות וקצבאות, אך הדברים לא ניתנים מאליהם. יש צורך לבקש, לעיתים אף לדרוש את מה שמגיע לכם. אנשים רבים מוצאים את עצמם כורעים תחת נטל ההליכים הבירוקרטיים והסחבת הכרוכים בתביעת זכויות מהמוסד לביטוח לאומי ומרשויות רלוונטיות אחרות כגון חברות ביטוח ועוד. זה המקום שבו פנייה לעזרתו של ארגון מקצועי המתמחה בסיוע למימוש זכויות רפואיות יכולה להפוך את החיים להרבה יותר נוחים, בדרך למימוש זכויותיכם המלאות.

חשוב להבין ולדעת הזכויות הרפואיות ששוות לכם כסף

מעצם היותכם אזרחים שווי זכויות, את או אתם זכאים לעמוד על מימוש זכויות רפואיות המגיעות לכם, באופן מלא. בין הזכויות המוקנות לכם כחוק נוכל לציין למשל גישה לשירותי בריאות סמוך למקום מגוריכם, קבלת קצבת נכות כללית, קצבאות ניידות לנכי רגליים וכן ושירותי עזר מסובסדים וגמלאות נוספות. אנשים רבים, רבים מדי, אינם מודעים למלוא היקף זכויותיהם. אחרים אינם בטוחים איך להתחיל תהליך וכיצד ניתן לתבוע זכויות כאלה ואחרות מול ביטוח לאומי ומול רשות המיסים. חוסר ידע עלול להוביל לכך שאנשים יפספסו ויפסידו את מה שמגיע להם. הזכויות יכולות לשפר מאוד את איכות חייכם או חיי היקרים לכם. להבין למה אתם זכאים, זה הוא הצעד הראשון לקראת הבטחת התמיכה הכספית והרפואית המגיעה לכם.

סיוע מקצועי בהבטחת זכויות רפואיות

מול כל הבירוקרטיה, הסיוע שמבטיח את מימוש הזכויות

תביעות בנושא זכויותיכם הרפואיות אינן הליך קל ופשוט, לפחות לא לכל אחד. בין אם מדובר בתביעת קצבה של נכות ובין אם מדובר בבקשה או חידוש תו נכה לרכב, לא קל לדעת למי פונים ומה עושים. יש צורך למסור מסמכים, לעבור וועדות רפואיות ולפנות לגורמים שונים שוב ושוב. בנקודה זו, אפשר לציין את זכותכם להיעזר בארגון מקצועי המתמחה בסיוע לקבלת זכויות רפואיות מלאות. ישנן חברות המכירות היטב את מערכת הבריאות והרווחה בישראל ואת הזכויות השונות המוקנות לאזרחים במצבי חיים מגוונים. חברה מקצועית תוכל ללוות אתכם בתהליך תביעת הזכויות  החל ממילוי טפסי תביעה וכלה בייצוג בערעורים. על ידי עבודה מול ארגון זכויות רפואי, תוכלו להבטיח שאתם מגישים את התביעה הנדרשת, למקום הנכון ובזמן הנכון. כך אפשר להגדיל את סיכויי ההצלחה. הליווי המקצועי כולל צליחת מכשולים בירוקרטיים, ליווי בוועדה רפואית ומענה על שאלות לאורך הדרך.

היתרונות של הבטחת זכויותיכם הרפואיות

חושבים שמגיעה לעם קצבת נכות כללית או קצבה אחרת? למימוש של זכויותיכם הכספיות וזכויותיכם הרפואיות יכולה להיות השפעה עמוקה על חייכם. הזכויות יכולות לעזור לכם להתמודד עם מצבכם הרפואי ולשפר את איכות החיים. לדוגמה, אם אינך מסוגל לעבוד בשל נכותך, הבטחת קצבת נכות יכולה לספק מקור הכנסה חשוב ביותר. באופן דומה, השגת הציוד הרפואי הדרוש או התאמות בבית להתמודדות עם נכות בניידות יכולה לשפר מאוד את היכולת לנהל חיים עצמאיים יותר והיכולת לבצע פעילויות יומיומיות בצורה עצמאית. מימוש הזכויות הרפואיות מאפשר קבלת ליווי ותמיכה רחבה יותר, הן מטעם רופאים מומחים והן מטעם עובדים סוציאליים וספקים של עזרים לנכים.

פנייה לסיוע של ארגון מקצועי המתמחה בזכויות רפואיות, תאפשר לכם להשיג יותר. אל תפספסו את הזכויות המגיעות לכם או לבן משפחתכם, רק בגלל חוסר ידע או חשש מבירוקרטיה. אל תהססו לפנות לעזרה – כדי לקבל את המגיע לכם. 

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!