בחירת עו"ד להגשת תביעה

השאירו פרטים כבר עכשיו או התקשרו

לצערנו רבים מוצאים את עצמם עומדים מול תביעה, לעיתים התביעה היא כנגד אדם פרטי ולעיתים מדובר על חברות גדולות אשר להן עצמן יש עורכי דין קבועים ומנוסים. כאשר אתם עומדים מול תביעה חשוב להיעזר בליווי משפטי של עורך דין עם התמחות לתחום בו אתם מגישים את התביעה.

 

למה צריך ליווי משפטי בהגשת תביעות?

על פניו, חברות הביטוח מייצגות את עצמם לטובת המבוטח. בפועל ברוב הפעמים מה שקורה הוא בדיוק ההפך. היום היד קלה על המקלדת, קל מאוד לרכוש ביטוח, קל מאוד לחתום על הסכמים אך בפועל כאשר אתם מבקשים לקבל את הפיצויים שמגיעים לכם מתחילה מערכת בירוקרטית ונוקשה שהמבוטח לא הכיר קודם לכם. ליווי משפטי הינו ליווי של עורך דין בכל הנוגע למימוש הזכויות שלכם אל מול חברת הביטוח, מול התובע/נתבע, מול ביטוח לאומי, מעסיק וכל גורם אחר ממנו אתם דורשים לקבל פיצויים.

מערכת המשפט היא מערכת מורכבת וקבלת ליווי מקצועי על ידי עורך דין מיומן ומנוסה יכולה להקל עליכם בתהליך באופן משמעותי. מלבד לכך, עורכי דין מנוסים יודעים למצות כל תיק לגופו ויודעים מבעוד מועד מהו גובה הפיצויים אליו יהיה זכאי המבוטח. לרוב הצד השני עובד על בסיס "התשה", דחיית המשפטים, בקשת מסמכים שונים, ועדות ועוד. בחירת בעורך דין מנוסה תוכל לסייע לכם לא רק לקבל את הפיצויים, אלא לקבל אותם באופן מהיר ומלא. ברגע שאתם מגיש תביעה ואינו מכיר את המערכת המשפטית, את צורת הניסוח וקריאת מסמכים משפטיים הוא יוכל למצוא את עצמו בתוך תיק מורכב ולרוב גם מופסד. בית המשפט עובד על סמך דבר אחד, לא מספיק להיות צודק אלא צריך גם להוכיח את זה.

 

משרד עורך דין יואב רונקין

משרד עורך דין יואב רונקין הינו משרד עורכי דין המתמחה בתביעות ביטוח, תביעות נזקי גוף, רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות נזיקין ובתביעות כנגד עורכי דין. המשרד הוא בעל הצלחות מוכחות ב-20 שנות פעולותיו האחרונות. המשרד מתבסס על מתן ייעוץ מקצועי ואמיתי לגבי סיכויי ההצלחה בכל תביעה. המטרה שלנו היא לא להיכנס לתביעה בה אין סיכוי לתובע לצלוח את התביעה, אנו לא מעוניינים להפיח תקוות שווא ולאחר מכן ינחל התובע אכזבה. מערכת המשפט היא מערכת שעובדת בצורה איטית, משך זמן התביעה תלויה גם בצד השני אך לרוב נפרסת על גבי מספר שנים (לא בתביעות קטנות).

אם אתם סבורים כי קיימת עילא לתביעה כנגד תחומי ההתמחות של משרד עורכי הדין של יואב רונקין פנו לקבלת ייעוץ משפטי טרם תחילת התביעה. לאחר מכן נוכל להתחיל לאסוף נתונים, ראיות, מסמכים רפואיים ותקבלו הדרכה מפורטת לגבי התנהלות התיק.

למידע נוסף לחץ כאן

התקשרו עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!